ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від «___» _____________ 2011 року

Про  внесення змін до рішення районної ради

від 03.12.2010  р. «Про затвердження  Регламенту

Лубенської  районної ради»

Відповідно до статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 15 Закону України  «Про доступ до публічної інформації»,  статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.  Внести зміни до рішення районної ради від 03.12.2010 року  «Про затвердження  Регламенту Лубенської районної ради» та викласти статті 18, 52 додатку до нього в новій редакції (додатки  1, 2).

2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                                          О.І.Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 03.12.2010 року  "Про затвердження Регламенту Лубенської районної ради"