Лубенська районна рада

сьома сесія шостого скликання

від "___"______________ 2011року

Про виконання умов договору між районною

та міською радами щодо медичного обслуговування

сільського населення Лубенською центральною комунальною

міською лікарнею та іншими закладами і установами,

які фінансуються з бюджету міста Лубни

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада ВИРІШИЛА:

1. Вважати такими, що виконуються відповідно до чинного законодавства України, умови договору щодо передачі частини видатків на виконання делегованих державних повноважень у галузі охорони здоров'я, здійснення обслуговування сільського населення медичними закладами і установами, які фінансуються з бюджету міста Лубни.

2. Районній державній адміністрації забезпечити:

2.1. Надання населенню району медико - санітарної допомоги, що включає широкий спектр профілактичних і лікувальних заходів або послуг медичного характеру та комплексу спеціальних заходів, спрямованих на сприяння поліпшенню здоров'я, підвищення санітарної культури, запобігання захворюванням та інвалідності, а також виконання інших функцій на основі професійної діяльності медичних працівників.

2.2. Контроль за ефективним та за цільовим призначенням використанням міжбюджетних трансфертів, переданих міській раді для надання медичного обслуговування населенню району Лубенською центральною комунальною міською лікарнею та іншими медичними закладами, які фінансуються з бюджету міста Лубни.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                                                  О.І.Дядечко