Лубенська районна рада

Полтавської області

__________ сесія сьомого скликання

від ________________ 2018 року

Про звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації,Полтавської обласної ради

Відповідно частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради (додається).
  2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                   Г.М. Угляниця

Переглянути додатки