03333333

12 жовтня заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко відвідав Лубенський  район. В ході робочої поїздки  ознайомився з перебігом ремонтних робіт будинку культури та актової зали в школі, побував у ДНЗ «Сонечко» та амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Михнівці. Після цього провів прийом громадян у райдержадміністрації.

У супроводі голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка та голови районної ради Олексія Дядечка заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації відвідав село Михнівці. У Михнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Наталія Чемара) оглянув актову залу, де протягом двох останніх місяців тривають ремонтні роботи (урочисте відкриття відбудеться вже 21 жовтня); побував також у спортзалі, шкільній їдальні, де поцікавився вартістю харчування; оглянув експозиції музею Чорнобильської трагедії, відвідав уроки та поспілкувався з учнями.

У дошкільному навчальному закладі «Сонечко» ознайомився з умовами перебування дітей, оцінив дитячий майданчик, побудований у цьому році за сприяння і підтримки сільського голови Михнівської сільської ради Марії Король.

Валерій Пархоменко побував також у Михнівській АЗПСМ (головний лікар Наталія Гармаш) та подивився, в яких умовах отримують медичну допомогу та лікування місцеві жителі.

Поза увагою не залишився хід капітального ремонту в сільському будинку культури.

У другій половині дня в приміщенні райдержадміністрації заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації провів прийом громадян.

Було порушено низку питань, серед яких медичне забезпечення населення, робота водоканалу та комунальних служб міста.