Податкова служба – це робота не лише з цифрами, адже в значній мірі успіх в наповненні скарбниці залежить і від високої професійності в роботі з платниками податків.

Управління оподаткування юридичних осіб Лубенської ОДПІ на чолі з молодим керівником Квашею Андрієм Миколайовичем вносить найвагомішу частку в спільну справу, адже ними забезпечується стабільний збір надходжень до бюджетів усіх рівнів, в тім числі і до місцевих, що дає можливість своєчасно фінансувати всі важливі галузі народного господарства – освіту, охорону здоров’я, культуру та інші.

Управління налічує 13 висококваліфікованих молодих за віком спеціалістів, з яких одинадцять жінок та двоє чоловіків. Серед працівників управління 4 ветерани податкової служби.

Основним завданням управління є адміністрування   15-ти загальнодержавних та 5-ти місцевих податків і зборів. Робота управління спрямована, в першу чергу, на забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів, здійснення контролю за своєчасністю та повнотою подання платниками податків звітності та сплати задекларованих сум, виявлення та упередження порушень податкового законодавства.

За 9 місяців поточного року до Зведеного бюджету мобілізовано 48,3 млн. грн. податків і зборів, що адмініструються управлінням, в т.ч. 36,5 млн. грн. до Державного бюджету та 11,8 млн. грн. до місцевих бюджетів. Доведені планові завдання та показники Міністерства фінансів України виконуються в повному обсязі, ріст надходжень   проти відповідного періоду минулого року до Державного бюджету становить 11,7 млн. грн., або 47 %, до місцевих бюджетів 1,0 млн. грн., або 9,1%. Розширено базу оподаткування за рахунок проведення контрольно-перевірочних заходів на 84,5 тис. грн., за рахунок залучення до сплати платників на 465,0 тис. грн.

Управлінням постійно та ефективно проводиться робота по боротьбі з незаконним відшкодуваням ПДВ і викриттям фіктивних фірм, що дає можливість ефективно запобігати “крадіжкам” з бюджету чималих коштів, виявленню та руйнуванню тіньових схем, упередженню безпідставно заявленого до відшкодування з бюджету ПДВ, залученню до податкового поля збиткових підприємств та підприємств, що мінімізують податкові зобов’язання.

Наша команда за підтримки органів місцевого самоврядування та сумлінних платників податків намагається переконати всіх в престижності повноцінної сплати податків, оскільки це – головна передумова перетворення України на економічно сильну державу.

Олександр Коломієць,
начальник Лубенської ОДПІ