0000000000000000000000

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступники голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська, Василь Куксань, Микола Федоренко  відвідали ветеранів війни та праці Лубенщини.Очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко разом із заступником управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації Ніною Калайдою, сільським головою Мгарської сільської ради Марією Шевченко побували у гостях у 87 річної мешканки села Мгар Марії Семенівни Якименко, яка має більше 40 років трудового стажу і горда з того, що майже все своє життя пропрацювала в колгоспі. Марії Семенівні почесні гості вручили квіти та подарунки, а також побажали міцного здоров’я та довголіття.

Відвідали керівники району і   Ганну Антонівну Рудь з Лушників, яка на початку жовтня зустрічає свій 103 День народження і найбільшим своїм багатством, окрім поважних літ, вважає свою дружню родину: дітей, онуків, правнуків.

Голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Калайда, сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Гава   побажали поважній мешканці району довгих років життя, вручили квіти, подарунки і солодощі.