Лубенська районна рада

міжбюджетних трансфертів

Засульській сільській раді

на утримання закладів освіти

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтей 85, 89, 1032 Бюджетного кодексу України, з метою утримання закладів освіти районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в 2017 році з районного бюджету до бюджету Засульської сільської ради субвенцію за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду у сумі 23051,54 грн. з урахуванням цільового призначення.

2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2017 році між районною та Засульською  сільською радою Лубенського району.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                   Г.М. Угляниця

Переглянути  додатки