ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

____________ сесія сьомого скликання

від ____________ 2016 року

Про внесення змін до рішення

районної ради від 26 лютого 2016 року

«Про затвердження Комплексної програми

здійснення компенсаційних виплат за

перевезення окремих пільгових категорій

громадян у Лубенському районі на 2016 рік»

Відповідно до статей 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та, з метою посилення соціального захисту пільгових категорій громадян, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 26 лютого 2016 року «Про затвердження Комплексної програми здійснення компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян у Лубенському районі на 2016 рік» (додаються).

2. Районній державній адміністрації забезпечити організацію виконання цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю та постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                      Г.М.Угляниця

переглянути додатки до проекту рішення