ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про виділення коштів на

співфінансування інвестиційного

проекту регіонального розвитку

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 24-1 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Виділити із районного бюджету в 2017 році кошти в розмірі 32,990 тис. грн. для співфінансування інвестиційного проекту регіонального розвитку «Придбання спеціалізованого транспортного засобу (медична служба)для Жданівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини» за умови перемоги у конкурсі інвестиційних проектів регіонального розвитку.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                      Г.М. Угляниця