ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

________________________сесія сьомого скликання

від 3   червня 2016 року

Про внесення змін до   довготермінової

комплексної Програми мобілізаційної підготовки

Лубенського району на 2014-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання статті 17 Конституції України, статті 7, 18 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 26 сесії районної ради 6 скликання від 18 липня 2014 року «Про затвердження довготермінової комплексної Програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки» та викласти додаток до нього   в новій редакції (додається).
  2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми із змінами в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання законності та правопорядку.

Голова районної ради                                                                    Г.М.Угляниця