Лубенська районна рада

Про присвоєння Оріхівській

загальноосвітній школі IIII ступенів

імені В.М.Леонтовича

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування України», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи подання районної державної адміністрації, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Присвоїти Оріхівській загальноосвітній школі IIII ступенів Лубенської районної ради Полтавської області ім’я В.М.Леонтовича.
  2. Рекомендувати директору Оріхівської загальноосвітньої школи IIIIзабезпечити внесення змін до установчих документів навчального закладу та провести державну реєстрацію цих змін в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районої ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                                       Г.М. Угляниця