DSC03518

26 липня відбулася дев’ятнадцята сесія Лубенської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Олексій Дядечко. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови облдержадміністрації - керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, заступник голови районної ради, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Олексій Дядечко разом з головою районної державної адміністрації Віктором Алєксєєнком, керівником апарату облдержадміністрації Валерієм Пархоменком вручили почесні нагороди матерям - героїням. Іх, відповідно до указу Президента України Віктора Януковича, отримали лубенки Марина Бірюк, Валентина Пугач, Світлані Пяташ, Валентина Осадча.

Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Оскільки усі питання були попередньо детально опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій районної ради, сесія пройшла злагоджено і оперативно.

Виконуючий обов’язки   Лубенського міжрайонного прокурора Василь Волик інформував «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Лубенської міжрайонної прокуратури на території району з цього питання за І півріччя 2013 року». Інформацію було взято до відома.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко представила загалу низку бюджетних питань: «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік», фінансовий ресурс районного бюджету збільшується на 42,4 тис.грн, «Про   передачу в 2014 році бюджетних трансфертів Лубенській міській раді на надання послуг із соціальної реабілітації дітей-інвалідів, які проживають на території району», пропонується передати бюджетні трансферти у розмірі 100,0 відсотків, «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.09.2012 року «Про передачу бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району у 2013 році на утримання ЦДЮТ»: відповідно до прийнятого 17 липня 2013 року рішення Березівською сільською радою передбачено 5400 грн. трансферту, який передається   до районного бюджету на утримання ЦДЮТ, з метою проведення гурткової роботи; «Про передачу в 2014 році бюджетних трансфертів Лубенській міській раді на надання медичної допомоги населенню району», запропоновано передати трансферти у розмірі 33,3 відсотків; «Про внесення змін до рішення районної ради   від 17.05.2013 року «Про передачу в 2013 році бюджетних трансфертів між місцевими   бюджетами Лубенського району на   безкоштовний підвіз школярів»: Засульською сільською радою виділено 10000 грн. трансферту, який передається до районного бюджету на безкоштовний підвіз учнів. Усі ці питання були одноголосно підтримані депутатами.

DSC03523

Прийнято ряд районних Програм, зокрема «Програму розвитку культури на 2013-2015 роки», «Програму інформатизації органів   державної виконавчої влади на 2013-2014 роки».

Заслухано та взято до відома інформацію заступника голови районної державної адміністрації Василя Куксаня «Про розвиток фізичної культури і спорту в населених пунктах району», головного лікаря Лубенського   районного центру первинної медико-санітарної допомоги Анатолія Сапу «Про хід виконання   районної Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки».

Рішенням сесії внесено зміни до рішення районної ради від 25 грудня 2012 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2013 рік»; ліквідовано Губську та В’язівську загальноосвітні школи І-ІІ ступенів, у зв’язку з відсутністю учнів; внесено зміни до рішення районної ради від 03.12.2010р. «Про постійні комісії районної ради»: у звязку з достроковим припиненням повноважень депутата районної ради Григорія Берези запропоновано ввести до складу комісії з питань землекористування депутата районної ради Миколу Перерву; передано в оперативне управління районній державній адміністрації районну Дошку пошани;   внесено зміни до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл району та пропорції розподілу, типових форм договорів оренди»: орендну плату спрямовано у розмірі 100 відсотків до загального фонду районного бюджету.

На завершення сесії було заслухано депутатський   запит депутата районної ради   Олександра Молотова щодо виділення коштів на проведення   капітального ремонту Ісківецького сільського будинку культури. Вирішено направити запит для розгляду до районної державної адміністрації.

На цьому сесія завершила свою роботу.