IMG 3960

23 липня у Лубенській районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій, яке провів голова комісії з питань планування бюджету та фінансів Олександр Коломієць. Участь у зібранні взяли голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступники голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська, Микола Федоренко.

З інформацією про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Лубенської міжрайонної прокуратури на території району з цього питання   виступив   заступник прокурора Василь Волик.

Члени комісій заслухали ряд фінансових питань з якими їх ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко. Вона інформувала «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік», фінансовий ресурс районного бюджету збільшується на 42,4 тис.грн, «Про   передачу в 2014 році бюджетних трансфертів Лубенській міській раді на надання послуг із соціальної реабілітації дітей-інвалідів, які проживають на території району», пропонується передати бюджетні трансферти у розмірі 100,0 відсотків, «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.09.2012 року «Про передачу бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району у 2013 році на утримання ЦДЮТ»: відповідно до прийнятого 17 липня 2013 року рішення Березівською сільською радою передбачено 5400 грн. трансферту, який передається   до районного бюджету на утримання ЦДЮТ, з метою проведення гурткової роботи.

Також розглянуто питання «Про передачу в 2014 році   бюджетних трансфертів Лубенській міській раді на надання медичної допомоги населенню району», «Про внесення змін до рішення районної ради   від 17.05.2013 року «Про передачу в 2013 році бюджетних трансфертів між місцевими   бюджетами Лубенського району на   безкоштовний підвіз школярів»: Засульською сільською радою виділено 10000 грн трансферту, який передається до районного бюджету на безкоштовний підвіз учнів.

Активного   обговорення набуло питання ліквідації Губської та В’язівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. Начальник відділу освіти Юлія Білокінь пояснила, що школи ліквідовуються у зв’язку з відсутністю   учнів.

Депутатами було опрацьовано «Програму розвитку культури в районі», метою якої є підвищення ролі клубних закладів, збереження та подальшого розвитку   культурної інфраструктури, мистецьких традицій, популяризації   самодіяльної аматорської творчості, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, а також вивчено «Програму інформатизації органів   державної виконавчої влади на 2013-2014 роки», яка спрямована на створення   умов для забезпечення райдержадміністрацією виконання делегованих районною радою повноважень на більш високому рівні.

Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Тетяна Семистрок ознайомила членів комісій з проектом рішення «Про хід виконання  районної Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки».

IMG 3958

У виступі завідувача сектору у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації Віти Брюховецької йшлося «Про розвиток фізичної культури і спорту в населених пунктах району».

Також членами комісій було опрацьовано такі питання: «Про внесення змін до рішення районної ради від 03.12.2010р. «Про постійні комісії районної ради»: у звязку з достроковим припиненням повноважень   депутата районної ради Григорія Берези запропоновано ввести до складу комісії з питань землекористування депутата районної ради Миколу Перерву; «Про районну дошку пошани», яку запропоновано передати в оперативне управління районній державній адміністрації; «Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл району та пропорції розподілу, типових форм договорів оренди»: орендну плату спрямовано у розмірі 100 відсотків до загального фонду районного бюджету та інші.

Усі проекти рішень, що були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій рекомендовано винести на розгляд 19 сесії районної ради.