2013-07-13 16-09-40

13 липня   у Лубенському районі відбувся   сьомий тур чемпіонату першості з футболу.Участь у змаганнях взяло12 команд.

За перемогу змагались команди: «Вікторія»(с.Ромодан) - «Зеніт»(с. Калайдинці) рахунок 1:11 на користь «Зеніту». «Сула» (с.Засулля) - «СервісагроПолтава+»(с.Остапівка) – 4:0 ( на користь «Сули»), «Скіф» (с.Войниха) - «Орбіта» ( с. Вищий Булатець )- 7:0 ( на користь «Скіфа»), «Сталь» (с.Ждани) - ФК«Ісківці» (с.Ісківці) – 3:0 ( на користь «Сталі»), ФК «Литвяки» - «Кристал» ( с.Новооріхівка) 4:8( на користь «Кристала), «Колос» (с.Тарандинці) – «Вимпел» (с.Хорошки) 2:4 (на користь «Вимпела»).

Голова районної ради Олексій Дядечко побував на футбольних матчах у селах Засулля та Войниха. Він побажав командам вдалої гри, закликавши вболівальників якнайдужче підтримувати спортсменів.     Олексій Дядечко поспілкувався з молоддю, активом сіл Войха та Засулля, працівниками органів місцевого самоврядування, які вболівають за спортивне життя району.