2013-07-07 13-21-29

7 липня, на Іванів  день, у селі Халепці святкували День села. Зранку, підтримуючи  багаторічну традицію, у місцевій криниці було освячено воду, потім у сільському клубі відбувся концерт, підготовлений  силами артистів  Калайдинцівського будинку культури  та місцевих талантів. Радість святкування  Дня села з халепчанами розділили  голова районної ради  Олексій Дядечко, сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава,  секретар  Калайдинцівської сільської ради  Неоніла Шевченко, заступник директора  агрофірми «Куйбишево» Юрій Шапошнік.

Олексій Дядечко у своєму вітальному слові  відзначив ефективну  роботу та активну життєву позицію  сільського голови  Василя Гави. Він говорив про  здобутки Лубенського району, а також побажав мешканцям села, дружнім і завзятим, і надалі залишатись  такими згуртованими, оптимістичними і життєрадісними, цінувати традиції своїх дідів і прадідів, передавати їх молоді.

На гостей свята чекала незабутня концертна програма, яка вражала  своєю щирістю. Пісні, вірші, гуморески, сценки на побутову тематику отримали схвалення публіки та шквал аплодисментів.. Так гучними оплесками  зустрічали  юних талантів  Тамілу Собко та Юлію Гріненко,  Богдана Різуненка, ансамбль «Вербиченька» Калайдинцівського Будинку культури,  дует у складі Людмили Вескірко та Олени Собко. І , звичайно,  гордість і захоплення  викликали  численні виступи ансамблю «Горлиця»(керівник  Олена Собко),  які порадували кращими зразками  народної пісні та гумору.

У присутності односельців  Василь Ґава  вручив подарунки учасницям  колективу «Горлиця»,ювілярам подружнього життя та імениннику, а також подяки директору агрофірми «Куйбишево» Ігорю Докторові, його заступнику Юрію Шапошнику та громадському активісту Івану Гулаку.

Після концерту  халепчани зібралися за святковим столом, пригощалися кулішем, а їхня щира  дзвінкоголоса пісня  ще довго лунала понад  селом.