DSC00823 6 липня  Лубенщина  святкувала Івана Купала. На луках села Засулля  було велелюдно. Тут зібралась молодь аби  насолодитись народним гулянням: поводити хороводи  біля «Купайлиці», пострибати через  багаття і цим випробувати  щирість  почуттів, поспівати українських пісень, поворожити,  пошукати квітку папороті,  а  ще поспостерігати за незабутньою концертною програмою.

Лубенців зі святом привітали голова районної ради Олексій Дядечко, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська. Вони раділи з того, що молодь памятає традиції пращурів, вірить в купальські  дива.

Свято вдалося. Водяник з русалоньками запрошували до численних  ігор і конкурсів, в яких залюбки брала участь малеча. А зі сцени лунали  пісні  хор-ланки Героя Соціалістичної праці Н.П. Мороз Солоницького сільського клубу. Справжній талант продемонстрували солісти Марина Петрик,  Юрій Задорожній, Сергій Дуда, Вячеслав  Марченко. Шквал аплодисментів дістався і виконавицям задушевних пісень Ірині Ліхачовій і Наталії Прокопенко,  Катерині Кондратенко і Валентині Гаврик. Та й танцізразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина», колективу східного танцю «Аміра», народного  аматорського  жіночого вокального ансамблю  «Любисток» районного будинку культури не залишили нікого байдужим.DSC00799

Лубенці відпочивали, смакували ласощами, які загалу представили приватні підприємці  і просто поринали у минувшину, далекі дохристиянські часи , коли люди вірили у таємні сили природи, всілякі дива і чудеса.