2013-07-06_13-08-196 липня  мешканці села Окіп відсвяткували День села. Головною подією святкування стало проведення  кінноспортивних змагань  на кубок села Окіп, які проходять на Лубенщині вперше.

На святі побували голова районної  ради Олексій Дядечко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань. Вони привітали окіпчан зі святом, побажавши їм здоровя, благополуччя, достатку, селу – процвітання, а учасникам кінного пробігу - легкої перемоги.

У змаганнях  взяли участь спортсмени з Кременчука, Ромнів,  Комсомольська, але найбільше було лубенців - це  члени  спортклубу «Замкова гора»  Олександр та Алла Івахненки, члени кінного клубу, який функціонує при   спортивному клубі «Фаворит».

Переможців було визначено після проходження  двох маршрутів, у третьому  маршруті  лише двоє учасників змагань наважилися здолати висоту  1 метр 20 сантиметрів – це  кандидат у майстри спорту, лубенець  Вадим Луцкевич та Марина Саранча із Комсомольська. Надзвичайним видовищем  став показовий виступ  Вадима Луцкевича, який здолав висоту 1 метр 70 сантиметрів. Призові місця  розподілилися наступним чином – І місце - Алла Івахненко, ІІ - Катерина Жовтобрюх, ІІІ - Володимир Дорош.

2013-07-06_14-03-40

Організатором спортивного свята  виступив  голова  фермерського господарства «Окіпське»  Микола Мазнюк, який привіз цю ідею з Миргорода і для її втілення йому довелося  облаштувати  територію для проведення змагань, а  допомагали фермеру  директор ТОВ «Олімп-Агро»  Валерій Павліченко, сільський голова Окіпської сільської ради  Володимир Макогон та інші. Наступного року  організаори планують  подати заявку  у федерацію кінного спорту, таким чином змагання перейдуть  у розряд традиційних .  Тож щороку день села буде  насичений не лише  колоритом  купальського свята, а й передбачатиме  провендення кінно-спортивних змагань.

Ближче до вечора  свято перейшло у справжнє народне гуляння, під час якого   селяни  насолоджувалися виступами   учасників  художньої  самодіяльності  та народного фольклорного колективу «Діброва» Тишківського Будинку культури.