124354-FF3A34D0-1747217-800  На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо посиленої уваги Ветеранам Великої Вітчизняної війни, пенсіонерам   5 липня районною радою спільно з райдержадміністрацією було організовано  зустріч з  ветераном  органів місцевого самоврядування, Великої Вітчизняної війни  Іваном Прокоповичем Гончаровим.

В ході зустрічі працівники виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації мали змогу  поспілкуватися з Іваном Гончаровим, який  у свій час займав   важливі керівні посади:  працював головою виконкому міської ради, головою виконкому районної ради і багато зробив  для соціально-економічного розвитку Лубенщини.

Іван Гончаров розповів  як відроджувався край у післявоєнний період,  як піднімалось на високий рівень  сільське господарство, реконструйовувались  дороги, будувадись заклади освіти, культури, медицини…. Він заклиав молодь  до активної наполегливої праці,  наголосивши на тому, що саме сучасникам будувати майбутнє держави.

Голова районної ради Олексій Дядечко поділився з присутніми здобутками  краю за  останні роки.

З нагоди 90-річчя утворення Лубенського району Олексій Дядечко  спільно із заступником голови райдержадміністрації Василем Куксанем вручили поважному гостю  Почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації, а також передали вітання від голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка.