2 липня працівники податкової служби Лубенщини  відзначили 23 річницю створення  державної податкової служби України. З цієї нагоди відбулися урочисті збори, під час яких  аналізували здобутки і прорахунки, говорили про перспективи роботи інспекції в умовах реформування.  На цих та інших питаннях зупинився начальник Лубенської ОДПІ, депутат районної ради Олександр Коломієць

Високо оцінили роботу податківців  голова районної ради Олексій Дядечко та  заступник голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська, секретар міської  ради Іван Карпець, які прийшли привітати податківців з професійним святом.

Кращим з кращих: Оксані Реві, Аліні Чуприкіній, Валентині Оніщенко, Тетяні Попковій, Марині Бойко було вручено Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Грамотами виконавчого комітету міської ради відзначено Володимира Здора, Валерія Карпова, Любов Солодку, Вікторію Борисову, Сергія Яцину.