DSC_97551 липня  відбулася зустріч співзасновників громадсько-політичної газети «Лубенщина»: голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, міського голови Олександра Грицаєнка з головним редактором газети Іваном Бурдимом. Було проаналізовано  результати роботи колективу газети, розроблено стратегію дій на майбутнє. Співзасновники висловили ряд побажань журналістам: ширше висвітлювати роботу органів місцевого самоврядування, державної виконавчої влади, депутатську діяльність, докладніше зупинятись на  результатах та виконанні  тих завдань, які  ставить перед представниками влади  Президент України  Віктор Янукович. Як пообіцяв редактор газети Іван Бурдим усі побажання буде враховано.