2111129 червня керівники району – голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко привітали з поважним ювілеєм жительку села Ждани Уляну Омелянівну Пономаренко. На долю жінки випало багато випробувань, але усі вона змогла їх перенести, бо повсякчас її зігрівала любов до людей, своєї родини. Все життя жінка пропрацювала  робітницею  рільничої бригади. Заслужила серйозне звання – ветеран праці. Її  шанують в селі, люблять і прислухаються до мудрих порад в родині.

Очільники районної влади вручили ювілярці запашний коровай, квіти, вітальні листівки від Президента України Віктора Януковича та голови облдержадміністрації Олександра Удовиченка та побажали ще довгих років життя.