2777

Днями Лубенський лісотехнічний коледж випустив 116 спеціалістів. Молоді люди отримали направлення на роботу, тож зовсім скоро усі вони будуть працевлаштовані. Аби привітати випускників з важливою подією в житті на  заході пробували очільники районної влади – голова районної ради  Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Керівники району подякували  колективу коледжу, його директору  Заслуженому  лісівнику України Роману Сендзюку за  підготовку високопрофесійних кадрів, які цінуються на ринку праці.

Вітання випускникам пролунали з вуст  директора коледжу, кандидата  сільськогосподарських наук, Заслуженого лісівника України Романа Сендзюка, який закликав молодих спеціалістів  належно застосовувати в роботі  ту серйозну базу знань, яку їм дав коледж.

64444

Зі святом випускного  дипломованих спеціалістів привітав секретар міської ради Іван Карпець, вручивши грамоти та подяки виконкому  викладачам та випускникам