DSC_968528 червня  на луках села Засулля відбулося  святкування Дня Конституції та 90-річчя утворення  Лубенського району.  Тут  зібралися очільники районної влади – голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєєнко, представники  органів місцевого самоврядування, мешканці сільських рад, керівники підприємств та організацій, а також  ті, хто славив Лубенщину в минулому  і буде прославляти в майбутньому .

Голова районної ради Олексій Дядечко привітав мешканців району та гостей з важливими святами. Олексій Дядечко зауважив, що робота влади  зосереджена  навколо  виконання на місцях  основного завдання, яке ставить Президент України – покращення життя громадян держави. Лубенцям багато що вдається, адже вони вміють вправно господарювати на підприємствах, в державних установах, школах,  дитсадках, медичних закладах. Він подякував  трудівникам краю за дорідні урожаї, наполегливість, вміння долати труднощі, прославляти Посульський край далеко за його межами.

Про досягнення лубенців у своєму вітальному слові говорив і голова райдержадміністрації Віктор Алєксєнко.

34444

А довкола панував святковий настрій. Його зі сцени  дарували артисти  та ведучі Олена Сімініченко та Марина Петрик, які  між  концертними номерами та вітальними  виступами  розповідали про історичні події, згадували славетні імена, якими  наповнена 90-річна  історія району.

Так заклади культури Михнівської сільської ради  презентували нову пісню, яка стане гімном  сільської ради. А  також на Лубенщині зявиться новий оберіг – 31 метровий  рушник, над яким працювали найкращі майстрині Посульського краю. Він стане візитною карткою 26 сільських рад, де кожна частина поолотна - це не лише розмаїття кольорів, але й особливі техніки вишивки, притаманні окремій  місцевості.

На лузі було все: і запальні танці, і милозвучні українські пісні,  які  вміло демонстрували  представники сільських рад. Усі залишились задоволеними, а спогади про свята, на довго залишаться у душах лубенців.

8444