2555523 червня Лубенщина відсвяткувала одне з найбільших християнських свят – Трійцю.

У селі Крем»янка на Трійцю було вельми людно :  тут зібралися не тільки крем»янчани, а й гості села аби скуштувати чудодійної водиці з криниці, духовно очиститися, поспілкуватись один з одним.

Сюди завітали  голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Очільники району  вітали крем»янчин зі святом, бажаючи їм міцного здоров»я, злагоди, достатку, благополуччя, а  славному Посульському краю  процвітання.

Багато теплих слів поздоровлень  вдячності за збереження традицій  прозвучало від голови  Оріхівської сільської ради Олександра Розумія.

На селян чекав незабутній концерт, який подарували учасники художньої самодіяльності району.  Тож з гарним настроєм, посмішками на обличчях,  гармонією в душі,  щасливі селяни поверталися додому.