78745_222 червня  на межі Лубенського та Оржицького районів, між селами  Мацківці й Колодна, біля памятного знаку на честь останнього бою  24-ї мотострілецької Залізної дивізії  під командуванням генерал-майора Терентія Бацанова   у скорботі  за загиблими схилили голови  керівники  Лубенського та Оржицького районів, учнівська молодь, громадськість.

Лубенську делегацію очолили  голова районної ради Олексій Дядечко,  голова  райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко,  заступники голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська, Василь Куксань, Микола Федоренко.

З вдячністю  говорив про ветеранів Великої Вітчизняної війни, тих, кому ми завдячуємо життям під мирним небом голова районної ради Олексій Дядечко, наголошуючи на тому, що сучасники  повинні робити все аби  кожне слово  ветерана було почуте.

Про історичні події , які розгорталися на межі районів 72 роки тому  нагадав голова Лубенської райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, зосередивши увагу  на великому патріотичному  подвигу бійців.78746

Зі словами вдячності та скорботи  до присутніх звернувся і  голова Оржицької райдержадміністрації  Григорій Рибачов.

Присутні вшанували  бійців хвилиною мовчання, до памятного знаку лягли  квіти.