IMG_0390 22 червня у селі Хорошки Лубенського району  було відкрито  стадіон. Участь у його відкритті взяли голова районної  ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступники голови райдержадміністрації Василь Куксань, Микола Федоренко.

Очільники районної влади Олексій Дядечко, Віктор Алєксєєнко привітали мешканців села з важливою подією, адже   а також разом із сільським головою Миколою Бровком виконали приємну місію - перерізали  святкову стрічку, як доказ того, що  стадіон  готовий до ігор,  спортивних змагань, досягнень і перемог про які давно мріяли як молодь так і ветерани спорту.

Голова районної ради Олексій Дядечко запевнив присутніх, що на Лубенщині  серйозно підходять до задоволення спортивних потреб населення, адже спорт гартує,  виховує позитивні риси характеру  у молоді.

Голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко у своєму вітальному слові наголошував  на тому , що спортивне життя  у Лубенському краї набирає обертів  і свідчення тому - відкриття стадіонів, спортивних майданчиків,  перемоги  спортсменів у численних змаганнях  далеко поза  межами Лубенщини.

До привітань приєднався сільський голова Хорошківської сільської ради Микола Бровко. Він розповів про спортивні досягнення місцевої команди «Вимпел», згадав 70-80 роки, коли хоращани вміло представляли Лубенський район на обласному рівні, зауваживши, що традиції тих років передаються з покоління до покоління, а також зазначив, що у Хорошках поряд із  футбольним полем  заплановано облаштувати   волейбольний майданчик.

По завершенню урочистої частини  відбулася товариська зустріч  команд  ветеранів спорту  з Вовчика та Хорошків.