DSC_958521 червня державі службовці Лубенщини святкували своє професійне свято. Урочистості проходи в районному будинку культури.  На заході побували голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко.

Голова районної ради Олексій Дядечко у своєму вітальному слові   дякував усім державним  службовцям,  які з повною віддачею працюють на користь району, за наполегливу працю, старанність, завзяття, великий практичний досвід. Він бажав їм  аби праця приносила   лише задоволення, а  довіра людей, котрі діляться  своїми проблемами, планами налаштовувала на активну,  результативну роботу, додавала  сил і натхнення для підвищення  соціального  стандарту  державної служби.   Він також  висловив вдячність всім  тим, хто вже на заслуженому відпочинку, але своє життя присвятив державній службі.

Ряд вітань висловили і  голова райдержадміністрації  Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко, помічник народного депутата  Володимира Пилипенка  Фелікс Банков.

Очільники районної влади вручили кращим державним службовцям Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації. Їх отримали за  високу професійну майстерність, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків     начальник відділу статистики соціальних програм та послуг  управління статистики у Лубенському районі  Ірина Зайченко, начальник відділу  взаємодії з роботодавцями Лубенського міськрайонного центру зайнятості  Світлана Ковтун, головний державний податковий інспектор відділу адміністрування податків з фізичних осіб управління оподаткування  фізичних осіб Лубенської ОДПІ Олена Калініна, завідуюча сектором  державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Терещенко, головний казначей сектору бюджетних надходжень управління  Державної казначейської служби України у Лубенському районі Наталія Гапетченко, начальник відділу державної реєстрації актів  цивільного стану по Лубенському району  реєстраційної служби Лубенського  МРУЮ Полтавської області Анна Артеменко, головний спеціаліст відділу  пенсійного забезпечення  управління Пенсійного фонду України в місті Лубнах та Лубенському районі Світлана Грицай, провідний спеціаліст управління ветеринарної медицини в Лубенському районі Галина Стрілець, головний економіст  відділу планування та економічного аналізу фінансового управління Лубенської райдержадміністрації  Лідія Стеценко, провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лубенської райдержадміністрації  Анна Макосова, начальник відділу охорони здоров’я Лубенської райдержадміністрації  Тетяна Семистрок.

Грамоти міськвиконкому було нагороджено  заступника голови райдержадміністрації Миколу Федоренка,  начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмилу Пазенко.

Потім на державних службовців  чекала незабутня концертна програма, в якій безпосередню участь брали  вони самі.

Директор районного центру  соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ірина Харченко подарувала присутнім  пісню «Доченька», начальник відділу будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Сергій Сіряченко заспівав усім відому «Смереку». Порадував гуморесками завідувач  сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації  Микола Чудак. Головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи  апарату Лубенської райдержадміністрації Світлана Черево виконала запальний іспанський танець, а  провідний спеціаліст  загального відділу  апарату райдержадміністрації  Аліна Іващенко запалила зал піснею «Палала»,  практичний  психолог відділення  соціально-побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування  Інна Сизоненко  вразила піснею «Вози». Майстерність українського танку  продемонстрував   головний спеціаліст сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Бойко  разом з державними службовцями  Наталією Стромко, Тетяною

Семистрок,  Валентиною  Єндоренко, Іриною Марченко, Юлією Несторенко, Ларисою Тарасенко, Оксаною Хоменко, Аллою Кедою.

Не обійшлося на святі і без лірики. Власні вірші декламував заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, а також виконав пісню «Прилетіла ластівка».

Вітали державних службовців і учасники художньої самодіяльності районного будинку культури: народний аматорський чоловічий  ансамбль, Анатолій Мисляй з Новоріхівки, Тетяна Головко з Лубен та інші.

По закінченню концерту на гостей свята чекала виставка виробів  державних службовців. Вишиті картини, серветки, рушники, вироби з бісеру, паперу  ще раз довели, що державні службовці Лубенщини  вмілі і вправні як на роботі так і вдома.