78888

13 червня на луках села Засулля відбулися  четверті відкриті  Всеукраїнські  змагання  зі спортивного  орієнтування  для людей  з обмеженими   фізичними  можливостями. Участь у змаганнях  взяло 55 спортсменів  з 10 районів Полтавської області, міст Полтава та Запоріжжя.

На змаганнях побували очільники районної влади – голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Голова районної ради  Олексій Дядечко  побажав спортсменам  перемоги, а також висловив своє захоплення  їх силою волі, наполегливістю, вмінням ставити мету і  реалізовувати задумане.

Привітання пролунали з вуст голови райдержадміністрації  Віктора Алєксєєнка,  голови Полтавської обласної організації  інвалідів «Союз організації інвалідів України»  Сергія Чумака.

Уже на другий день  змагань стали відомі  імена переможців. На короткій дистанції ними стали Лариса  Добридень та Євген Третяк. На середній  - Катерина Артемєва  з Полтави та Сергій  Гнилосир з Котельви.

Усі  учасники змагань були  відзначені  грамотами   Лубенського  осередку Всеукраїнської  організації інвалідів «Союз інвалідів України», а також  подарунками, які нагадуватимуть спортсменам  про зустріч на Лубенщині.