DSC_940912 червня  медичні працівники Лубенщини  відзначали своє професійне свято. Святкові заходи проходи у районному будинку культури, саме там  у дружній, теплій атмосфері вітали усіх, хто причетний до медицини. Аби привітати медиків зі святом  на захід прибули голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко.

У своєму вітальному слові голова районної ради Олексій Дядечко наголошував на тому, що незвважаючи  на численні труднощі з якими зіштовхується галузь охорони здоров'я, лубенці отримують якісну медичну допомогу, адже в медицині працюють справжні фахівці.

Слова привітань пролунали  з вуст голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка,  міського голови Олександра Грицаєнка, які зупинилися на здобутках  працівників медичної галузі, а також побажали медикам здоров'я і подальших  успіхів.

Начальник управління охорони здоров»я виконавчого комітету міської ради Сергій Наталенко та начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Тетяна  Семистрок дякували владі  за турботу  і належну оцінку праці, а колегам бажали здійснення заповітних мрій.

DSC_9410

Медиків порадували подарунками. Фельшеррсько-акушерські пункти с. Снітин, с.П'ятигіррці, с. Клепачі забезпечено електровелосипедами. Подарований  міським головою автомобіль служитиме працівникам  сімейної медицини міста.

Кращим з кращих  було вручено Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації, грамоти виконавчого комітету міської ради, департаменту охорони здоров'я ОДА та профспілкою організації області, як вдячність  за  щоденну сумлінну працю.

Святкового настрою додавали присутнім  лубенські артисти, від них не відставали не менш творчі медики , зокрема викладачі і студенти  медичного училища, працівники  психіатричної лікарні «Снітино» та амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Маківці,  вкотре підтверджуючи  істину,що людина талановита в усьому.