454611 червня голова районної ради Олексій Дядечко здійснив робочу поїздку у с. Войниха та взяв участь у нараді з питань відкриття додаткової групи у ДНЗ «Струмочок». Нарада пройшла за участі голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, начальника відділу будівництва, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Сергія Сіряченка, начальника відділу  освіти райдержадміністрації Юлії Білокінь, директора Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів Григорія Носенка, завідуючої дошкільним навчальним закладом «Струмочок» Оксани Кучеренко, сільського голови Войнихіської сільської ради Григорія Сердюка.

Дошкільний заклад відвідують 43 дитини і на черзі більше 15, тому ДНЗ і буде розширено шляхом обладнання додаткової  кімнати   для вихованців. Ремонтні  роботи заплановано завершити  до початку  нового навчального року/