DSC04288

11 червня у  Лубенській районній раді відбулося засідання постійної комісії з  питань соціальної сфери та соціального захисту  населення, яке провів голова  профільної комісії Юрій Єремієвський. Участь у зібранні взяв голова районної  ради Олексій  Дядечко та заступник голови  районної  ради Євгенія Яковченко.

Члени комісії заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації  Юлії Білокінь «Про роботу  дитячих закладів  відпочинку  на базі  загальноосвітніх навчальних закладів району».

Як повідомила Юлія Білокінь протягом літа 2013 року працює 37 дитячих закладів відпочинку для 1050 учнів, з них 34 табори  з денним перебуванням для 986 учнів, 3 табори праці і відпочинку  для 64 учнів (Оріхівської, Березотіцької, Снітинської  ЗШІ-ІІ ступенів. По 2 табори  працює у Засульській гімназії, Вовчицькому  ліцеї,  Березотіцькій,  Ісківській, Михнівській, Литвяківській, Новоріхівській, Оріхівській, Снітинській, Жданівській ЗШ І-ІІІ ступенів. До роботи в пришкільних таборах  залучено 235 працівників.

Юлія Білокінь відповіла на ряд  поставлених запитань щодо організації  дозвілля дітей в пришкільних таборах.  Вона пояснила, що в таборах  проводяться екскурсії до краєзнавчого музею, на страусину ферму, Мгарського монастиря та дитячої бібліотеки.

Заступник голови районної  ради Євгенія Яковенко  поцікавилися  питанням   набуття   учнями  в таборах  навиків  суспільно-виховної праці.

Голова районної ради Олексій Дядечко запевнив присутніх, що районна влада   завжди готова до  вирішення проблем оздоровлення, відпочинку дітей  у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Інформацію  начальника відділу освіти райдержадміністрації  Юлії Білокінь було взято до відома. Відділу освіти  рекомендовано тримати на постійному контролі  роботу пришкільних оздоровчих таборів, з метою недопущення порушень прав інтересів дітей.

Про забезпечення стоматологічними послугами населення району  йшлося у виступі  начальника відділу охорони здоров’я  райдержадміністрації  Тетяни Семистрок, яка пояснила, що станом на 1 червня 2013 року 6,25 посад лікарів-стоматологів Лубенської стоматологічної поліклініки   забезпечують надання  медичної допомоги  в сільських закладах охорони здоров’я.

Голова профільної комісії Юрій Єремієвський ознайомив присутніх з копією  Постанови Верховної Ради України №261-VІІ від 16 травня  2013 року «Про відзначення  подвигу  героїв бою під Крутами».  Цю та попередню інформацію було взято до відома.

Підсумки засідання  підвів голова районної ради Олексій Дядечко, подякувавши голові комісії  за активну наполегливу роботу.