IMG 0360

Нещодавно  стартував  перший тур чемпіонату  першості у з футболу . Участь у ньому взяло 13 команд із сіл Снітин, Ждани, Хорошки, Левко-Ромодан, Литвяки, Засулля, Войниха, Калайдинці, Остапівка, Ісківці, Тарандинці, Новоріхівка, Вищий Булатець. Змагання проходило за коловою системою. Команди-учасниці продемонстрували своє вміння і спритність. Перший тур  має такі результати:

«СервісагроПолтава +»( с.Остапівка)

ФК «Ісківці»   (с.Ісківці)                  2:1 – переможець – команда «Сервісагро –

Полтава +» (с.Остапівка)

«Зеніт» (с.Калайдинці)

«Кристал» (с.Новооріхівка)            6:0- переможець команда  «Зеніт» (с.Калайдинці)

ФК «Сніятин» (с.Снітин)                  1:2- переможець команда «Вимпел» (с.Хорошки)

«Вимпел» (с.Хорошки)

«Вікторія» (с. Ромодан)                   4:3 – переможець команда «Вікторія» (с. Ромодан)

«Колос» (с.Тарандинці)

«Сула» (с.Засулля)

ФК «Литвяки» (с.Литвяки)            6:0 – переможець команда  «Сула» (с.Засулля)

«Скіф»(с.Войниха)                          2:0 – переможець команда  «Скіф»(с.Войниха)

«Сталь» (с.Ждани)

8 червня  стартував другий тур першості чемпіонату  з футболу серед команд району. Другий тур також визначив своїх переможців:

ФК «Литвяки»(с.Литвяки)

«Скіф» ( с.Войниха)                           1:9 - переможець  команда  «Скіф» ( с.Войниха)

.

«Колос» (с.Тарандинці)

«Сула» (с.Засулля)                            3:6- переможець  команда  «Сула» (с.Засулля)

«Орбіта» (с.Вищий Булатець)         1:5 – переможець команда

«СервісагроПолтава +» (с.Остапівка)

«Кристал» (с.Новоріхівка)                 4:0 – переможець команда «Кристал»

(с.Новоріхівка)

ФК «Снятин» (с.Снітин)

«Вимпел» (с.Хорошки)

«Вікторія» (с.Ромодан)                       2:1 – переможець  команда «Вимпел» (с.Хорошки)

«Зеніт» (с.Калайдинці)

ФК «Ісківці» (с. Іскрівці) -              гру перенесено

Кожен матч був цікавим, адже його учасники – люди, які  понад усе люблять спорт, готові до тренувань, поразок і перемог.

Футболістів підтримували вболівальники , у кожної команди вони свої, але овацій було вдосталь.  Голова районної ради Олексій Дядечко  побував на футбольних матчах у селах Тарандинці та Вищий Булатець. Він спілкувався з  мешканцями сіл та спостерігав за  іграми, які не залишили байдужими ані молодь, ані  людей старшого віку, адже в душі усі  спортсмени.

Попереду ще  11 турів, тож   про остаточних переможців  чемпіонату лубенці дізнаються восени.