48858220033554550

6  червня голова районної ради  Олексій Дядечко здійснив робочу поїздку у село Новооріхівка, де взяв участь у нараді  щодо  будівництва спортивного майданчика на території Новооріхівської ЗШ.  Учасники зібрання – голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, начальник    відділу будівництва, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Сергій Сіряченко, директор Новооріхівської  ЗШ  І-ІІІ ступенів імені О.Г.Лелеченка Микола Крутій,  сільський голова  Новооріхівської сільської  сільської ради Сергій плескач, директор ТОВ «ШБУ-9» Володимир Тетерятников ознайомилися з планом  спортивного майданчика, висловили ряд пропозицій щодо його будівництва. Майданчик ввести в дію  заплановано до початку  нового навчального року.