2555282233999996 червня  голова районної ради Олексій Дядечко разом з головою райдержадміністрації Віктором Алєксєєнком  зустрівся з представниками засобів масової інформації Лубенщини: кореспондентами  міськрайонної громадсько-політичної газети «Лубенщини», КУРМР «Радіо-Лубни», обласного рекламно-інформаційного агентства «Вісник», громадсько-політичної газети «Правда Лубенщини»,  Лубенської міської телекомпанії «Лубни»  аби привітати майстрів слова і пера з професійним святом – Днем журналіста.

Як зазначив у своєму вітальному слові Олексій Дядечко професія журналіста складна і відповідальна, адже саме представники ЗМІ інформують мешканців Лубенщини  про головне в  соціально-економічному, політичному та культурному житті  нашої держави  і  краю. Він висловив переконання, що   публікації, телерадіопередачі, які готую справжні професіонали, і надалі будуть актуальними, торкатимуться  людських сердець, а відповідальна, нелегка праця служитиме добру. Голова районної ради бажав представникам ЗМІ  високих злетів, реалізації найсміливіших задумів і планів.

Слова вітань лунали і з вуст голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка.

Заступник головного редактора газети «Лубенщини Володимир Мара, відповідальний секретар газети «Лубенщина» Микола Шматко, завідуюча відділо молодіжного та культурно-мистецького життя редакції газети «Лубенщини» Анастасія Ляшенко, головний бухгалтер, начальник відділу обліку, звітності. Реклами та оголошень газети «Лубенщини» Віта Яценко.  Оператор комп»ютерного набору  та верстки газети

«Лубенщини» Олена Моргун. Кореспондент КУ РМР «Радіо-Лубни» Олена Сімініченко, кореспондент  обласного рекламно-інформаційного видання вісник Марина Кононенко були нагороджені Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Журналісти  щиро дякували за привітання,  пообіцявши і   надалі бути активними, оперативними та обєктивними.