785 12

5 червня у Лубенській районній раді відбулося засідання  постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, яке провів голова профільної комісії,  начальник  Лубенської ОДПІ Олександр Коломієць. Участь у зібранні взяли  голова  районної ради Олексій Дядечко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

З інформацією  «Про погодження звіту  про виконання районного бюджету станом на 1 квітня 2013 року»  виступила  начальник  фінансового  управління  райдержадміністрації Світлана Самійленко.

Як зазначила Світлана Самійленко доходи районного бюджету без урахування міжбюджетних трансфертів за І квартал 2013 року забезпечено у сумі 2 млн. 737,5 тис.грн., що складає 119,2 відсотки до планових показників на відповідний період.  А також зауважила, що  до районного бюджету надійшли  такі трансферти:  дотація вирівнювання з державного бюджету – 10 млн.563,0 тис.грн; додаткові дотації з державного бюджету – 136,4 тис.грн; субвенції з державного бюджету - 8 млн.978 тис.грн;  субвенції з сільських  бюджеті - 136,4  тис.грн; кошти з сільських  бюджетів - 119,3 тис.грн.

В обговоренні звіту взяли участь депутати районної ради  Анатолій Савенков,  Григорій Гриценко, Надія Клепач, Тетяна Білушенко. Питання, які найбільше хвилювали депутатів  - це виділення коштів для підвозу дітей до навчальних закладів,  надання  стоматологічних послуг населенню району.

Заступник  голови районної ради Євгенія Яковченко внесла пропозицію розглянути  вищезазначене питання на засіданні комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення за безпосередньої участі начальника відділу охорони здоров’я Тетяни Семестрок, головного лікаря стоматологічної поліклініки Олексія Співака. Пропозицію Євгенії Яковченко було одноголосно підтримано.

316-7

Голова постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, начальник  Лубенської ОДПІ  Олександр Коломієць інформував присутніх  «Про стан виконання дохідної частини місцевого бюджету Лубенського  району за І квартал 2013 року». Він зупинився  на податку з доходів  фізичних осіб,  адмініструванні плати за землю з юридичних осіб, податку на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки. Інформацію було взято до відома.

Підсумки засідання підбив  голова районної ради Олексій Дядечко. Він подякував депутатам, голові комісії за  злагоджену роботу.