6_231 червня у районному будинку культури відбувся традиційний фестиваль творчості  дітей  дошкільних навчальних закладів  району  та дитячих творчих колективів РБК.

Участь у заході взяли  голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, начальник відділу освіти  райдержадміністрації Юлія Білокінь, помічник  народного депутата України Володимира Пилипенка  Фелікс Банков. Усі вони бажали талановитій творчій молоді краю нових здобутків на теренах Лубенщини і далеко за її межами.

Свої вміння і таланти  глядачам продемонстрували  танцювальні колективи  РБК «Перлина», «Водограй», ансамбль східного танцю «Аміра», вокально-естрадний  колектив «Арт-студіо», а також  талановиті артисти дошкільних навчальних закладів району.

4_123

Переповнена глядацька зала, шквал оплесків і аплодисментів – пряме підтвердження того, що  молодь Лубенщини талановита, а  його підростаюче покоління – гордість краю.