3464455521

31 травня   у приміщенні Лубенської районної ради відбулася зустріч керівників району з випускниками-медалістами. Голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко  привітали випускників із закінченням школи  та вручили їм   атестати особливого зразка, золоті і срібні  медалі. Золото отримали  Ірина Ткачук з Вовчика, Аліна Каюн, Наталія Прохорова з Войнихи, Сергій Кондратенко з Вищого Булатцю, Вікторія Оропай  з Духового, Катерина Курило з Засулля, Надія Назарець з Тарандинець, Наталія Мисник, Олександр Яременко,  Марина Крутій з Калайдинець . Срібло -  Анастасія Цілуйко з Вовчика, Дмитро Шелег з Войнихи, Аліна Буніна з Вищого Булатцю,  Владислав Боярський з Литвяків.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко побажала абітурієнтам наполегливості, витримки, оптимізму, а ще взяти у життєву дорогу  мудрі поради своїх наставників, які повсякчас за них вболівали.

У дарунок  випускникам прозвучала пісня у виконанні  класного керівника Вищебулатецької ЗШ Віри Звержинської. Про батьківську любов від імені усіх батьків заспівав Сергій Мисник.2 45885853

Від імені учнів учителям, батькам  за підтримку і любов, знання  дякували  випускниці Духівської ЗШ Вікторія Оропай та Вищебулатецької ЗШ Аліна Буніна.

Гарного настрою присутнім додали виступи Анжели та Олександри Шевельових, Тетяни Головко, Івана Обмока, Христини Пилипенко, Владислави Анцибор.

Випускники затанцювали свій останній шкільний вальс, а на згадку сфотографувались аби потім згадувати незабутні шкільні роки, безтурботне дитинство, з яким попрощалися назавжди.