2555588826 травня у селі Ісківці  Лубенського району  біля криниці Тараса Шевченка, з якої свого часу пив воду Великий Кобзар, гостюючи у етнографа, фольклориста Афанасьєва-Чужбинського, відбулося традиційне районне свято «В сім»ї вольній, новій».

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації  Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступники голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська, Василь Куксань, Микола Федоренко.

Загалом, районне свято  згуртувало та об'єднало не тільки  мешканців навколишніх сіл, а й письменників, поетів – усіх, хто любить мудре пророче слово Кобзаря.

Присутнім декламували вірші  Тараса Шевченка переможці районного конкурсу читців Оксана Гринь, Людмила Лесечко, Оксана Мироненко. Зведений хор  учасників  народних колективів «Мрія» та «Камерон» виконав незабутні  твори генія українського народу, які вже давно покладені на музику - «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Думи мої, думи мої» та інші.

DSC 8935

Доповнили святковий захід  виставки сільських умільців та вихованців Ісківської ЗШ.