12 45    24 травня у школах Лубенщини пролунав останній шкільний дзвоник, який  покликав школярів на літній відпочинок, а одинадцятикласників – у доросле життя. Попереду у випускників зовнішнє незалежне оцінювання, вступи у вищі учбові заклади, коледжі, училища, але мелодія шкільного вальсу, дзвоник, який кликав на уроки залишиться у пам’яті випускників назавжди. У цей день вони слухали напутні  слова вчителів, гостей свята і просто прошалися зі школою.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко  побувала на святі Останнього дзвоника у селі Духове. Гарно, з радістю і сумом для 7 одинадцятикласників розпочалася шкільна лінійка, яку відкрив директор школи  Лідія Хороняк. Вона вітала школярів із завершенням навчального року, бажаючи їй вдалих літніх канікул, а випускника та їх батькам  витримки, успіхів у складанні іспитів, наполегливості  та терпіння.

Щирі слова  привітань зі святом лунали з вуст заступника голови районної ради Євгенії Яковенко, яка   бажала учням гарного літнього відпочинку і подарувала  спортзалу школи  м’ячі. Випускникам заступник голови районної ради побажала  успішно реалізувати всі задуми.

До привітань приєдналися сільський голова Духівської сільської ради Валентина Далада, директор СТОВ «Удай-Агро» Валерій Трубніков.

Кращі з кращих: Віта Оропай, Оксана Кириловець, Аліна Тарасович, Олександр Мащенко, Владислав Василенко,  Катерина Маляр, Вадим Василенко, Сергій Оропай, Юрій Василенко, Ростислав Ставицький Олег Прокопенко стали лауреатами премії імені Василя Кононенка.  Їм було вручено грамоти, премії за успіхи і досягнення у вивченні точних наук.