3_519 травня  лубенці стали свідками  яскравого сценічного дійства – фестивалю  хореографічного мистецтва, який проходив  у районному будинку культури  і дарував приємні враження від зустрічі з аматорами сцени  Лубенського  району.

На фестивалі побувала  заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Свої привітання  аматорам сцени висловили голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

Лубенці впродовж  двох годин спостерігали за вмінням молоді проявляти свої здібності у народному, спортивному, бальному, східному танцях.

Радували виступи зразкового  колективу фольклорного танцю «Перлина», художній керівник Тетяна Мінакова, танцювального колективу «Водограй» районного будинку культури, художній керівник Лариса Фесенко, колективу східного танцю «Аміра», художній керівник Тетяна Дацій, колективу спортивного танцю «Ренесанс», художній керівник Дмитро Логовицький. Із захопленням спостерігали глядачі  за оригінальними  виступами  зразкового танцювального  колективу «Грація» з Горіхівки, художній керівник  Ярослава Жмак, колективу «Паняночка», не було рівних у майстерності  студії  народного танцю СШ №6 (художній керівник Анатолій Царюк).

3_6

Уперше, але впевнено заявили про себе  сільські колективи  Вищебулатецького Будинку культури (керівник  Надія Залата), Тарандинцівського  будинку культури (керівник Маргарита Шахворост), Духівського Будинку культури (керівник Наталія Брюховецька), танцювальний колектив «Натхнення Вовчицького будинку культури (керівники  Ганна Зінченко).

З аплодисментами зустрічали  колектив бального танцю «Тандем»

(керівник  Анна Доброва), який  функціонує другий місяць, але для концерту  підготували  уже 2 танці.

До організації  заходу долучилася спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», на чолі  з Раїсою Кошель, які подбали  аби всіх учасників фестивалю  пригостили солодощами.