P429034717 травня відбулася вісімнадцята сесія Лубенської районної ради шостого скликання, пленарне  засідання якої провів  голова районної ради  Олексій Дядечко. У роботі сесії взяли участь  голова  районної державної адміністрації  Віктор Алєксєєнко, депутат обласної ради Григорій Тягло, заступники голови райдержадміністрації, сільські голови, керівники  підприємств, установ, організацій, представники  правоохоронних органів,  засобів масової інформації.

У ході роботи сесії голова районної ради Олексій Дядечко проінформував «Про дострокове припинення  повноважень депутата районної ради  Григорія Берези», у звзку зі станом здоровя. Депутати визнали повноваження наступного за черговістю кандидата в депутати  згідно списку від  Лубенської районної організації Партії регіонів, заступника начальника філії «Лубенської ДЕД» Миколу Перерву.

Народні обранці заслухали звіт голови  районної державної адміністрації Віктора Алєксєєнка  «Про виконання Програми економічного та соціального розвитку, районного бюджету та здійснення делегованих районною  радою повноважень». Звіт було взято до відома.

P4290353

«Про профілактику  негативних явищ  у дитячому  та молодіжному середовищах» інформував  заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань. Його виступ доповнив  Лубенський  міжрайонний  прокурор молодший радник юстиції  Григорій Гринь, який проаналізував стан злочинності  на території м. Лубни та Лубенського району, зокрема порушення, вчинені молоддю.

Також  було заслухано звіт  про роботу постійної комісії  районної ради  з питань  планування бюджету та фінансів, з яким виступив голова комісії Олександр Коломієць.

451

Взято до відома інформацію  начальника  відділу культури і туризму райдержадміністрації  Людмили Пазенко «Про стан оперативного  управління майном, що належить до спільної власності  територіальних  громад сіл району, у відділі культури і туризму райдержадміністрації».

Депутати ухвалили рішення «Про передачу  в 2013 році бюджетних трансфертів  між місцевими бюджетами Лубенського району на безкоштовний проїзд школярів», саме: погоджено  передачу трансфертів сімнадцяти сільськими радами на загальну суму 338445, 25 грн..

Внесено  зміни до рішення районної ради від 25 вересня 2012 року «Про передачу  бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району в 2013 році на утримання ЦДЮТ»:  у звязку з тим, що

у  Засульській сільській раді  відкрито гурток «Юний шахіст» і рішенням Засульської сільської ради  збільшено  суму на 6055 грн. трансферту, який  передається до районного бюджету на  утримання  Лубенського районного  центру дитячої та юнацької творчості.

Розглянуто питання «Про доповнення рішення шістнадцятої сесії районної  ради шостого скликання  від 25 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013рік», «Про внесення змін до показників  районного бюджету на 2013 рік» (інформувала  начальник фінансового управління  райдержадміністрації Світлана Самійленко).

Було затверджено Програму зайнятості  населення  Лубенського  району на 2013-2017 роки, заслухано хід виконання районної Програми протидії захворюванню на  туберкульоз на 2012-2016 роки.

Крім того,  народні обранці  ознайомилися з інформацією виконуючого обов’язки головного лікаря Лубенського районного центру  первинної медико-санітарної допомоги Анатолія Сапи «Про роботу  Лубенського районного центру первинної  медико-санітарної допомоги, погодили кандидатуру Анатолія Сапи на  посаду головного лікаря Лубенського районного центру первинної  медико-санітарної допомоги, затвердили схему планування  території Лубенського району, внесли зміни до рішення  районної ради  від 25 грудня 2012 року «Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2013 рік», відповідно до якого  шляхом реорганізації прийомної сім’ї Павлик створено дитячий будинок сімейного типу на власній житловій площі сім’ї і з метою  забезпечення  повноцінного функціонування цього будинку  з районного бюджету  виділено кошти у сумі 40 тис.грн.

Депутати погодили  надання в користування  мисливських угідь Державному підприємству «Лубенське лісове господарство» та Лубенському  госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємству Полтавської обласної організації УТМР терміном на 15 років, розглянули ряд питань, що  стосуються  списання, передачі майна, що належать до спільної  власності  територіальних громад сіл району.

По закінченню роботи сесії  голова районної ради подякував депутатам  за злагоджену роботу.