787 травня голова районної ради Олексій Дядечко здійснив робочу поїздку у с. Ісківці та   взяв участь у  нараді щодо організації  проведення заходів з відзначення 200-річчя від дня народження  великого українського поета Тараса Шевченка. Учасники зібрання: голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко,  сільський голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта, начальник відділу культури і туризму  райдержадміністрації Людмила Пазенко, начальник відділу  будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Сергій Сірячинко, директор КП «Міськсвітло» Олександр Діденко, директор КП «Конвалія» Ніна Жук, директор КП «Вектор» Руслана Кисіль обговорили ряд  питань щодо проведення районних заходів, акцентуючи увагу на  реконструкції пам»ятника Кобзареві у селі Ісківці, освітленні,  благоустрої території, прилеглої до пам»ятника та інших.