Урочистості, присвячені нагородженню кращих платників податків Полтавщини за підсумками 2012 року та переможців першого туру Всеукраїнського Рейтингу „Сумлінний платник податків - 2012”, пройшли у Полтаві. Всеукраїнський рейтинг „Сумлінний платник податків”, запроваджений за ініціативи Президента України Віктора Януковича проводиться у нашій державі вже третій рік.

„Цей рейтинг покликаний відзначити на державному рівні кращі здобутки платників податків та, як наслідок, сприяти створенню в Україні належних умов для подальшого розвитку підприємництва”, - відзначив на початку нагородження в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний. Переможців рейтингу та всіх тих, хто носить звання кращого платника податків привітав і заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко, відзначивши, що всі ті, хто присутній сьогодні на нагородженні по праву носять звання кращих, адже крім своєчасної сплати податків завжди беруть активну участь у соціальних програмах та співпрацюють з владою.

Під час урочистостей 76 найкращих платників податків Полтавщини отримали заслужені відзнаки. Серед них відзначені  дипломами за перемогу у першому турі рейтингу „Сумлінний платник податків - 2012” директор ДП «Лубенське лісове господарство» Охріменко Т.М. , директор КП «Лубни-Водоканал» Куліченко М.М.. Дипломи вручила голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” Тетяна Солоділова, яка була головою рейтингової комісії по визначенню переможців першого туру.

24 кращих платника податків області – отримали подяки, в тому числі СПД  Бапришполець Володимир Васильович.

Під час брифінгу Володимир Задорожний підкреслив, що вперше за трирічну історію існування рейтингу представники Полтавщини, за кількістю, посіли друге місце в Україні, поступившись першістю лише Києву.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Лубенської ОДПІ