Лубенська ОДПІ повідомляє про затвердження наказом Міністерства доходів і зборів України від 26.04.2013р. №82   Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій” нового Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій

Одночасно нагадуємо, що згідно з новим п. 9 ст. 17 Закону  України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" відповідальність за неподання звітності по РРО в електронному вигляді настає з 1 липня 2013 року.

Норма зазначеної статті передбачає, що до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – у разі неподання до органів державної податкової служби звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з реєстраторів розрахункових операцій по дротових або бездротових каналах зв'язку.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Лубенської ОДПІ