Заробітна плата – це невід’ємне право кожного громадянина України, визначене Конституцією. На жаль на сьогодні, такі негативні явища, як використання роботи незареєстрованих найманих працівників, виплата заробітної плати в „конвертах  ” або в розмірі, нижче за законодавчо встановлений мінімум, не втрачають своєї актуальності.

Наразі, податківці створюють всі необхідні умови, щоб громадяни, у яких є проблеми з виплатою заробітної плати, могли про це вільно повідомити податкову службу, звернувшись письмово або за телефоном «гарячої лінії»  7-38-18.

За інформацією відділу адміністрування податків з фізичних осіб протягом першого кварталу 2013 року в ході проведення індивідуальних роз’яснювальних заходів з платниками, які допускали виплату заробітної плати найманим працівникам менше законодавчо встановленого розміру, підвищили рівень заробітної сплати 19  юридичних осіб та 34 приватних підприємця. До бюджету додатково надійшло 40,3 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.

Є результат, а значить є порозуміння з бізнесом щодо дотримання трудового законодавства.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Лубенської ОДПІ