02555666

28 квітня Лубенщина ярмаркувала. Ярмарок, напередодні Великодня, можна було по-справжньому назвати м»ясним. Для потреб городян сільськогосподарські виробники запропонували близько 5 т. м»яса, чим засвідчили, що тваринництво на Лубенщині стабільно розвивається. Продукцію за доступними цінами представили ТОВ «Національний колорит», ФГ «Вітас і К», ТОВ «Лубним»ясо», ПП Макаренко, ПП Дикун.

На ярмарку можна також було придбати яйця, їх запропонувало ТОВ «Амарант-Агро», за ціною по 5,6,9 грн. за десяток. Було вивезено 850 кг. молока, 11,5т. зерна, 1,5 т. круп, 4т.овочів,8,5 тис.шт саджанців, 300шт. пасхальних сувенірів.

Разом з лубенцями ярмаркували і очільники міста та району – голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко.

Лубенці залишились задоволеними, адже кожен мав можливість напередодні свята придбати якісні товари.