DSC_8424

27 квітня районним турніром з міні - футболу Лубенщина вшанувала пам»ять відомого земляка, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, якому присвоєне звання Героя України Олександра Лелеченка.

Турнір проходив на батьківщині Олександра Лелеченка у селі Новооріхівка. Він зібрав кращих   спортсменів, готових продемонструвати свою майстерність.

У заходах взяли участь голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступники голови райдержадміністрації Василь Куксань, Микола Федоренко, сільський голова Новооріхівської сільської ради Сергій Плескач, директор Новоріхівської ЗОШ   Микола Крутій.

Відкрила турнір начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко. Керівники району побажали спортсменам нових здобутків і перемог.

Переможців турніру було нагороджено грамотами районної ради та райдержадміністрації, медалями і кубками. 3 місце виборола команда «Темп» с. Березівка, 2- Калайдинцівської сільської ради, перехідний кубок повернувся до минулорічних переможців – команди « Сула» с. Засулля. Кращим гравцем турніру визнано Володимира Кисляка.

Заслужені відзнаки переможцям заступник голови райдержадміністрації , учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Василь Куксань, який подякував спортсменам за те, що вони підтримують спортивні традиції і шанують історію.