Майже 31,3 млн.грн  прийнято на користь Лубенської ОДПІ в 2013 році .  Загалом в судах  протягом трьох місяців   на розгляді знаходилось 117 справ на  суму 124,8млн.грн.,  з  яких по 63 справах позивачем  виступає орган податкової служби на загальну суму 21,9 млн.грн. та відповідачем  по 54 справах на суму  102,9млн.грн.

Значна частина справ - 44% стосується  скасування  податкових повідомлень рішень  та рішень  про застосування  штрафних (фінансових) санкцій. По даній категорії справ сума оскарження складає  101,7млн.грн.

В результаті позовної роботи проведеної працівниками юридичного відділу Лубенської ОДПІ  бюджетна скарбниця за перший квартал поточного року  збільшилась на 136,6тис.грн.

Необхідно зазначити, у випадку коли платник податків вважає, що податковий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв рішення, що суперечить законодавству, він має право звернутися до органу вищого рівня протягом 10 календарних днів за днем отримання рішення із скаргою про перегляд такого рішення. Також такі рішення суб’єкти господарювання можуть оскаржити і у судовому порядку.

Юридичний відділ Лубенської ОДПІ