Добігає кінця кампанія «Декларування доходів – 2013». В Лубенській ОДПІ чекають на тих громадян, які ще не задекларували свої доходи.

На сьогоднішній день 1975 громадян подали  декларації про отримані доходи протягом 2012 року в тому числі:

- 94 громадянина, які отримали доходи від особи, яка не є податковим агентом, тобто від нерезидента або фізичної особи, яка не має статусу суб'єкта підприємницької діяльності.;

- 6 громадян, які отримали іноземний дохід за межами України;

- 72 громадянина, які отримали дохід від здавання квартири, будинку, гаража і т.д. в оренду;

- 230 громадян, які отримали дохід у вигляді вартості успадкованого майна.;

- 68 громадян, які отримали дохід від реалізації рухомого майна;

- 3 громадян, які отримали інвестиційний прибуток;

- 1138 громадянин, які отримали дохід від реалізації сільськогосподарської продукції вирощеної на земельних частках (паях).

Крім цього 364 громадянина,  реалізували своє право на податкову знижку за наслідками 2012 року шляхом подачі в 2013 році податкової декларації.

Майже через тиждень настане 1 травня і після настання цієї дати звітування з декларування відбуватиметься вже з урахуванням донарахованих штрафних фінансових санкцій. Аби запобігти цьому, прискорте свій візит у податкову за адресою: м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, б.21, зал декларування доходів громадян.

Нагадаємо, що Декларацію зобов’язані подати особи, які минулого року отримали спадщину, подарунки, дохід від продажу (або надання в оренду) нерухомого чи рухомого майна, отримували іноземні доходи, доходи від репетиторства, фото-відео-зйомок, дохід від організації різних розважальних та святкових заходів та такі доходи, що не оподатковувались при виплаті.

Управління оподаткування

фізичних осіб Лубенської ОДПІ