P4020302

20 квітня на Лубенщині відбувся день довкілля. У районі й місті в цей день активно прибирали:  загрібали, знищували поросль,  підбілювали дерева, ліквідовували несанкціоновані сміттєзвалища, висаджували  саджанці молодих дерев, упорядковували  парки, сквери, спортивні майданчики , братські могили, кладовища.

Виконавчий апарат районної ради на чолі з головою районної ради Олексієм Дядечком, заступником голови  районної ради Євгенією Яковенко  наводили лад на Зажур-горі, біля пам’ятника «Голодомор-33» , пам’ятного знаку чорнобильцям, Алеї пам’яті.

В цілому участь у Дні довкілля взяло  195 підприємств, організацій та установ, 6293 особи. У кожному населеному пункті району жителями, працівниками сільських рад, учнями шкіл та училищ проведені роботи по прибиранню прибудинкових територій адміністративних будівель на площі 0,555  га, ліквідовано 39 несанкціонованих сміттєзвалищ, з яких вивезено 421 кубометрів сміття, висаджено 480 дерев та 600 кущів, упорядковано газонів та квітників загальною площею 5,9 тис. кв. метрів.